MUTLU ÇOCUK, MUTLU AİLE ve MUTLU TOPLUM Sizden Gelenler
 
HAKKIMIZDA

Hoş geldiniz;

Uzun ve zahmetli bir süreç olan özel eğitim çeşitli alanlarda güçlük çeken çocuğun toplumsallaşmasının tek yoludur. "Eğitim Özgürlüktür" sloganıyla sevgi ve umut ışığında çıktığımız bu yolda amacımız farklı gelişen çocuklarımızı yük olmaktan çıkarıp kendi kendine yetebilen bireyler haline getirmek, bağımsız yaşam becerilerini kazanmasını ve bu yolla toplumsallaşmasını sağlamak, onların sahip oldukları potansiyelleri en üst düzeye çıkarmak, yüreklerindeki sesi duyurmaktır.

Bir başka amacımızda ailelerimizin yasam kalitesini artırmak ve problemlerini birlikte çözmektir.
Biz MUTLU ÇOCUK, MUTLU AİLE ve MUTLU TOPLUM yolunda kendimizden emin adımlarla ilerlemeye devam edeceğiz.

Bu zor ve zahmetli özgürlük yolunda çok yorulsak da başarı ile tamamladığımız her dönem sonunda velilerimizin ve çocuklarımızın yüzlerindeki gülümsemeyi paylaşarak çoğalttığımız mutluluk bizim en büyük güç kaynağımızdır.

Özel eğitimin sevgi ve sabır isi olduğunun bilincinde olarak doğruluk ve dürüstlük ilkesinden hiçbir zaman ödün vermeden uzman kadroya sahip ekibimizle ve velilerimizle birlikte en değerli varlığımız olan çocuklarımızın eğitimi ve tedavisi için özgür yasam özel eğitim ve iyileştirme merkezinde buluşmak üzere. Sevgiyle...

İLETİŞİM

Adres: Karşıyaka Mahallesi İbni Kemal Caddesi No:11 TOKAT
Telefon: 0356 228 28 01 - 0356 228 28 02 (Pbx)
Cep Telefonu: 0541 535 10 76
Faks: 0356 228 28 01
E-mail: egitim@ozguryasam.com.tr 


Tüm Hakları saklıdır © 2017